• |
ide | kryesore

Arrestohet i riu/ Dhunoi gruan, vjehrrin e tij dhe i shkatërroi makinën

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit ka arrestuar një 35-vjeçar i cili akuzohet për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës”. Uniformat blu bëjnë me dije se i riu banues në Arapaj të Durrësit ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe vjehërrit të tij dhe i ka dëmtuar automjetin këtij të fundit.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.1 Comment

  1. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.