• |
ide | kryesore

Gledis Nano në SPAK, hera e dytë brenda pak ditësh

-Instant, Lajme, Të fundit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano prej një ore ndodhet në Prokurorinë e Posaçme, SPAK. Kjo është hera e dytë brenda pesë ditëve që numri një i policisë zhvillon takime ne Prokurorinë e Posaçme. Ende nuk dihet konkretisht arsyeja e thirrjes së Gledis Nanos në SPAK, nëse ka lidhje me arrestimin e Bledar Zenelit apo atentateve të ndodhura së fundmi në Shqipëri.


Kujtojmë se me urdhër të SPAK ditën e sotme është arrestuar shtetasi Bledar Zeneli, i cili dyshohet se shpërndante thirrje terroriste dhe nxitje të urrejtjes nëpërmjet rrjeteve sociale në mbështetje të ISIS.1 Comment

  1. Teater kurvash.
    O popull dele Rama po tallet me leket e djerses sate. Paskan hapur dhe te tjera llog fantazem.
    Behu nje here ujk o popull.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.