• |
ide | kryesore

Mori peng dhe abuzoi me nënën e dy fëmijëve nga Durrësi, arrestohet lushnjari

-Instant, Lajme, Të fundit

30-vjeçarja Ersida Dyrmishi, nënë e dy fëmijëve nga Durrësi, është gjetur ditën e sotme nga policia. Dyrmishi ka deklaruar se është mbajtur peng nga një person me iniciale M.M. Shtetasi me këto iniciale e ka detyruar për të bashkëjetuar dhe për të kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me të, nën kërcënimin e një thike dhe duke e kanosur për jetën e familjarëve të saj. Forcat policore e zbuluan ngjarjen me ndihmën e dy shtetasve T. D., 36 vjeç dhe E. D., 30 vjeç (bashkëshortë), banues në Durrës, të cilët bënë kallëzim.


Ndërkohë policia njofton se ka arrestuar në flagrancë, për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë”, “Shtrëngimi apo pengimi për të bashkëjetuar ose për të lidhur apo zgjidhur martesë” dhe “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, shtetasin M. M., 32 vjeç, banues në Lushnjë, i dënuar më parë për veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

5 Comments

  1. Ca plehrash qe jeni. Viktimen e diskretitoni duke e nxjerre me foto, emer, mbiemer, ndersa plehrat i mbani identitetin e fshehte.

  2. patriotet kuq e zi kurva muti

    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.