• |
ide | kryesore

Zbardhet dëshmia/ Çfarë tha në komisariat polici që goditi 7-vjeçaren në Himarë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbardhet dëshmia e Arjan Tases, oficerit të policisë i cili goditi për vdekje me skaf një 7-vjeçare në plazhin e Potamit në Himarë.


Ai është marrë në pyetje nga efektivët e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore.


Sipas asaj që raporton News24, Tase ka deklaruar se skafi ka marrë gaz në mënyrë të menjëhershme dhe ka bërë një rrotullim duke goditur 7-vjeçaren.

Polici është shprehur se në mëngjes kishte shkuar me makinë në Porto Palermo për të marrë aty gomonen dhe se mjetin ia kishte marrë djalit të xhaxhait.

Sipas të njëjtave burime ai thotë se dhe vetë kishte leje drejtimi të mjeteve lundruese.

Tase kishte udhëtuar me gomone nga Porto Palermo në drejtim të Potamit ku do merrte gruan dhe fëmijët për t’i nxjerrë shëtitje në det. ©LAPSI.al


8 Comments

 1. Shume i zgjuar e paska regjistruar skafin ne emrin e djalit te xhaxhait dhe patenten ne emrin e tij.
  Ja qe doli se paska punuar mire si komisar ne Himare dhe nuk ka pasur asnje prove qe ka bashkepunuar me hashashxhinjt😂😂.
  Hetimi paska qene i plote dhe shterues, suksese ne jete por zoti nuk harron dhe vjen dita.
  Ngushellime familjes se 7 vjeçares🙏

  1. Keta jane per ti qi robt

   Ripjellja e rames, droge, banda , vrasje, vjedhje, krim, pasiguri, abuzim,

   Kulture halabakesh, rama eshte per burg izolim deri diten e fundit te jetes

   E zente mallkimi i mijrave njerezve qe rama u ka prishur jeten!

   Sa per ata qe e votojne , duhet ta kuptojne qe sjane me shqiptareas njerez, jane pjestare te bandes se rames, ripjelljes.. Jane po aq fajtore sa edhe rama. Pacin faqen e zeze dhe i zente mallkimi i te viktimave te rames!

   Ky monatra eshte arma, ideatorii kesaj katrahure i kesaj vepre eshte Rama!

 2. Keta jane per ti qi robt

  Ripjellja e rames, droge, banda , vrasje, vjedhje, krim, pasiguri, abuzim,

  Kulture halabakesh, rama eshte per burg izolim deri diten e fundit te jetes

  E zente mallkimi i mijrave njerezve qe rama u ka prishur jeten!

  Sa per ata qe e votojne , duhet ta kuptojne qe sjane me shqiptareas njerez, jane pjestare te bandes se rames, ripjelljes.. Jane po aq fajtore sa edhe rama. Pacin faqen e zeze dhe i zente mallkimi i te viktimave te rames!

  Ky monatra eshte arma, ideatorii kesaj katrahure i kesaj vepre eshte Rama!

 3. Mjafton të drejtoheni në raftin e duhur ku keni të shkretin Filip Talo viktima e shokut të shkollës Ilir Meta! Aty do të gjeni si studenti i Ekonomikut, spiuni i dhjetorit, Ilir Meta pajisej nga Sigurimi i Shtetit me përgjues në trup për të marrë në qafë shokët e tij.Cili nga ju shpellkaret e salih metaj nuk do mbronte veten ne nje ngjarje te tille,hipokrizite nuk shiten dot nga bythqira shpellkare

  1. O derrrrrrrr i pa emër i orës 9:18 këtu s’bëhet fjal për Ilir Metën e as për Sali Berishën po për kriminelin pilic të rilindjes me shefin e tyre Edi kafsha që i mori jetën një fëmije shtat vjeçarë o kopil koperative të kishte ndodh në familjen tënde ndryshe do komentoje o mutttttttttt

  2. O derrrrrrrr i pa emër i orës 9:18 këtu s’bëhet fjal për Ilir Metën e as për Sali Berishën po për kriminelin pilic të rilindjes me shefin e tyre Edi kafsha që i mori jetën një fëmije shtat vjeçarë o kopil koperative të kishte ndodh në familjen tënde ndryshe do komentoje o mutttttttttt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.