• |
ide | kryesore

Përplasi 47-vjeçaren dhe u largua, shoferi tapë shkakton edhe një aksident në Rinas

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka arrestuar një shofer, i cili në gjende të dehur ka përplasur një 47-vjeçare dhe është larguar nga vendi i aksidentit.


Sipas njoftimit të bluve, E.Ll, banues në Tiranë, pasi në rrugën dytësore Tiranë-Vorë, duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, ka aksidentuar shtetasen B. H., 47 vjeçe, dhe është larguar nga vendi i aksidentit.


Më pas, në afërsi të mbikalimit të Rinasit, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin E. M. Pas ndalimit nga Policia rezultoi se shtetasi E. Ll. e drejtonte automjetin, në gjendje të dehur.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedural.

6 Comments

 1. Lërojani more nënën atij përpara se të marri jetë njerëzish të pafajshem! Edhe sa aksidente duhet të bënte përpara se ta ndalonit?!

  1. Ça po thu o kurve e xhins kurvash ???
   me ke na ngaterron o prostitute greke? O ju qifsha ropt qe vetem helm nxirrni nga goja qe tashme e keni bere si bythe . ropt ku ti kesh o jevgjit

   1. Ça po thu o kurve e xhins kurvash ???
    me ke na ngaterron o prostitute greke? O ju qifsha ropt qe vetem helm nxirrni nga goja qe tashme e keni bere si bythe . ropt ku ti kesh o jevgjit

   2. Ça po thu o kurve e xhins kurvash ???
    me ke na ngaterron o prostitute greke? O ju qifsha ropt qe vetem helm nxirrni nga goja qe tashme e keni bere si bythe . ropt ku ti kesh o jevgjit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.