• |
ide | kryesore

Jason Momoa konfirmon rikthimin e Ben Affleck si Batman

-Instant, Paparazzi, Slider

Jason Momoa njoftoi në Instagram se Ben Affleck do të rikthehet si Batman në filmin e ardhshëm Aquaman.


Momoa, i cili portretizon protagonistin Arthur Curry në filma, ndau fotografi të tij dhe Affleck-ut në një postim.


“U ribashkuan Bruce dhe Arthur. Të dua dhe më mungove Beni”, ka thënë aktori në mbishkrimin e tij.

Vazhdimi i “Aquaman” është vendosur të dalë në mars dhe xhirimet pritet të përfundojnë në dhjetor.

Ndërkohë, një peticion ka qarkulluar që nga viti 2020 për të hequr aktoren Amber Heard nga vazhdimi i “Aquaman” mes çështjeve të saj ligjore me ish-bashkëshortin Johnny Depp.

Peticioni që atëherë ka arritur mbi 4.6 milionë nënshkrime dhe është në rritje.Heard vuri në dukje në rastin e saj të shpifjes në fillim të këtij viti se çështjet e saj të diskutueshme ligjore e detyruan Warner Bros të zvogëlojë në mënyrë drastike rolin e saj në vazhdim./Lapsi.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.