• |
ide | kryesore

Protesta e Shoqërisë Civile, ambasada e SHBA paralajmëron shtetasit e saj: Evitoni turmat

-Instant, Lajme, Të fundit

Ambasada e SHBA në Tiranë në një njoftim të fundit paralajmëron qytetarët e saj për të shmangur përfshirjen me turmën në protestën e thirrur sot nga Shoqëria Civile.


Kujtojmë se protesta që sapo ka nisur përpara të Ministrisë së Brendshme është roganizuar pas tragjedisë së ndodhur në plazhin e Potamit, ku vogblushja 7-vjeçare Jonada Avdia ndërroi jetë pasi u përplas nga gomonia që drejtohej nga komisari Arjan Tase.12 Comments

 1. Pritet reagimi i ambasades afgane me seli te rruga e pakistanit……

  hahahahahahaahahahahahah yuri-stja e partise

 2. Yurithi,hahaha…Po kush e rruan per ty!
  Shqiptaro-amerikanet nuk te pjerdhin.E ke humb besimin tek ato edhe pse ato te paguajne rrogen me taksat e tyre.

 3. Plehra edhe ju si nuk thate nje fjale ngushellimi per vajzen e vrare.

  Turp flisni per Gay dhe asgje per krimin qeveritar

  Plehra

 4. Maskarenj eshe ju jeni bashkfajtore ne kete vrasje. Keni vite qe “trajnoni” kte polici halabakesh dhe kriminelesh.

 5. Edhe kete rradhe nuk zhgenjeu Kimetja. Ne c’do proteste “sulmohen” shtetas amerikane. Na e shpifi

 6. Foli tellalli ,kujdes mos harroni trasten ,e po te kesh dy bytha sa here proteston populli kujdes thote kimetja,sa here proteston qeveria shkon e para ne “protest” me qofte dhe birra korça😂😂😂

 7. Nuk e di nese eshte gabim i perkthyesit te Njoftimit te Ambasades Amerikane per qytetaret amerikane qe te shmangin “turmen e protestuesve”, por ky term eshte i pasakte dhe fyes ne shqip.

  Ky lloj njoftimi jepet sa here qe ka protesta, ndaj do t’i lutesha Zyres se Shtypit te zgjedhe termat e duhur, pra jo “turmat”, por thjesht “grumbullimet ne proteste” , ose “te shmangin protesten”.

 8. po cfare o thote prostituta aziatike ,merimanga e zeze ,kriminele gjakatare e bande ambasades se krimit dhe kurvave? nuk flet dot se eshte zhytur ne mutin e bandes se kriminelit rama .eshte e korruptuar me parate e krimit.ptuuu qelbesira ,kerma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.