• |
ide | kryesore

Protestë edhe para zyrës së Begajt: President kukull

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Qytetarët e kanë zhvendosur protestën për vrasjen e 7-vjeçares Jonada Avdia te Presidenca.


Duke hipur në kangjellat rrethuese të Presidencës, qytetarët kanë kërkuar një reagim nga Presidenti Bajram Begaj që ende nuk ka thënë asnjë fjalë për këtë ngjatje të rendë.


Protestuesit e kanë quajtur atë si “president kukull të qeverisë”. Ndërsa një grua i ka bërë thirrje edhe Zonjës së Parë që të reagojë si nënë. ©LAPSI.al


13 Comments

 1. Ju zagaret e Ilirit apo Saliut etiketoni nje president dy javesh kukull i cili ka profesion dhe aktivitet shoqeror te mjafteshem per kete post dhe beni hero Ilir Mutin pa asnje indicje intelektuali duke filluar qe nga origjina, koka si qen stani dhe deri tek ecja sikur ka nje tufe me dhi perpara.

 2. Po ty mor kolerr kari qe na u marrkeke edhe me origjinat, te tingellon me e fisme dhe me me shume identitet , Rrogozhina ( vendi I Presidentit) sesa Skrapari ??

 3. Sali Berisha e Ilir Meta kanë shtrënguar sërish duart, të shoqëruan nga enturazhi i ri. Qesharake ose jo, gjykojeni vetë. Por janë po të njëjtët që qeverisnin bashkë kur vranë katër protestues me pushkë. Jo me skaf!

  Pasi i vranë, njëri i quante horra agjentë me çadra pistoletë, e tjetri kokëpalarë!Nuk eshte metaj president me o shpellkare

 4. Cfare keni me presidentin ,ai pilaf me kos po ha i ziu,nuk i kane dhene leje per te folur nuk flet ,ushtaraket nuk flasin pa leje😂😂.
  Po priti ky popull ndonje fjale nga nje president as mish as peshk qe ka zgjedhur Ramsesi ka per te shkuar per lesh.
  I ziu bamk dy here ka folur e ka dhjere ,ju e pate si e shikonte Ramsesin te koncerti ,si nje idhull por qe nuk ka byth te behet si ai .
  Ky president o zoterinje ruan gjakftohtesin dhe do flasi vetem me leje nga Ramsesi ndryshe do haj pilaf me grosh dhe do bej vetem pordh😂😂😂😂😂

 5. Rilindja nuk i don femijet!!!Ramashtejn dhe Madame wellmade Jane Kriminele!!!Ato duan vetem Orgji dhe keto dite ju ka prishur pak festimet e tyre te ndyre!!!

 6. Per kujtese Z Barom dhe z se pare!Femijet jane e ardhja e cdo kombi! thotë:

  Si I vret femijet Rilindja Z Bajram :1- Me drogen qe e ka 200 fishuar neper shkolla ne lulishte etj vdesin cdo dite! 2-Me borxhin qe ka krijuar duke vjedhur dhe mbushur xhepat e tyre !Tani cdo femije qe lind ka te varur nje gur te rende !!Do te jene skllavet e Rilindjes dhe nga halli do te ikin nga syte kembet rrugeve te botes!Barkun bosh nga rritja e cmimeve ,shkolla pa ngrofje mesues te politizuar !!3- Nuk kane parqe te luajne ajrin e ndotur nga shumekateshet qe ndertojne me leket e droges!!4- Nga aksidentet me rruge gati cdo dite!!!Ngjarja e fundit ishte macabre!!!Nuk te ka bere pershtypje Z Barom ty dhe Z se pare??Cfare shpirti keni!Ju dhjefsha te dyve cift injorantesh dhe pa Shporruni!

 7. Per kujtese Z Barom dhe z se pare!Femijet jane e ardhja e cdo kombi! thotë:

  Si I vret femijet Rilindja Z Bajram :1- Me drogen qe e ka 200 fishuar neper shkolla ne lulishte etj vdesin cdo dite! 2-Me borxhin qe ka krijuar duke vjedhur dhe mbushur xhepat e tyre !Tani cdo femije qe lind ka te varur nje gur te rende !!Do te jene skllavet e Rilindjes dhe nga halli do te ikin nga syte kembet rrugeve te botes!Barkun bosh nga rritja e cmimeve ,shkolla pa ngrofje mesues te politizuar !!3- Nuk kane parqe te luajne ajrin e ndotur nga shumekateshet qe ndertojne me leket e droges!!4- Nga aksidentet me rruge gati cdo dite!!!Ngjarja e fundit ishte macabre!!!Nuk te ka bere pershtypje Z Barom ty dhe Z se pare??Cfare shpirti keni!Ju dhjefsha te dyve cift injorantesh dhe pa shpirt !

 8. Ky është një shëmbëlltyrë e të keqes, shikoni kë ka futur në Presidencë, njerëz pa integritet sikurse është vetë….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.