• |
ide | kryesore

VIDEO/ Protesta bën bashkë pas 9 vitesh Berishën dhe Metën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Për herë të parë që nga viti 2013, Sali Berisha dhe Ilir Meta janë bashkë.


Jo vetëm publikisht, por edhe në të njëjtin krah të politikës.


Në protestën e zhvilluar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ata kanë qëndruar së bashku vetëm për disa momente ku kanë shkëmbyer edhe disa batuta të shkurta dhe më pas janë ndarë. ©LAPSI.al

11 Comments

 1. Sali Berisha e Ilir Meta kanë shtrënguar sërish duart, të shoqëruan nga enturazhi i ri. Qesharake ose jo, gjykojeni vetë. Por janë po të njëjtët që qeverisnin bashkë kur vranë katër protestues me pushkë. Jo me skaf!

  Pasi i vranë, njëri i quante horra agjentë me çadra pistoletë, e tjetri kokëpalarë!Agjentet e spiunet salih metaj kerkojne te ruajne bythen dhe kane dite qe meren me nje vdekje aksidentale njelloj si cdo aksident rrugor ajror etj,ujku qimen e nderron,por zakonin Kurre o shpellkare malok

 2. Qija robt. Kemi marr fund. Kta kellira kane 30 vjet

  Se marr vesh ku jan ky brezi ri mo vlla, flen gjum a ca. Dilni mer organizohuni

 3. dy hajdute dhe dy kriminelet serisht bashke Keta jane dy idhujt e shpellarve po prap do ua shkerdhejme nonat

 4. Hahahaha
  MBRAPA KTHEU.
  30 VJET MBRAPA. ME VRAP.
  1..2 1…2. 1…2
  O nene nene.
  Vazhdoni Vazhdoni kur gjeni qorra.

 5. Rame.. Aman tu befsha, mbaje dhe kete mandat dhe ik.
  Ik pa merak, te keqen. Se ps me kete lloj opozite fiton zgjedhjet, edhe sikur te vini per kryetar dhe rojen e godines se ps.
  Aman ik.

 6. Armina Mevlani: S’e dija fare se kush ishte Shkëlzen Berisha. Më pëlqeu nga pamja që në momentin e parë,lexoni karminen lefeni salihun qe do vetem gjak njelloj si femijet e gerdecit

 7. Super ironike:Dy qenefer kundra Edvin Shkerdhates…Hahahaha..
  Kot nuk kane thane malsoret:”E keqja ik me t’keq “!
  MUT+ KAKE+ SHURRE=GJIRIZ RILINDJE RIDHJERJE….
  Gamoto Alvania!!!Thojne komshinjte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.