• |
ide | kryesore

Gjendet i vdekur 60-vjeçari në Tiranë, dyshohet se vrau veten me armë zjarri

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë rreth orës 18:55, në banesën e tij në rrugën “Agush Gjergjevica”, Tiranë.


Trupi i pajetë i shtetasi me inicialet B. Z. është gjetur nga familjarët, ndërsa dyshimet e para janë se 60-vjeçari ka vrarë veten me armë zjarri.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.