• |
ide | kryesore

I dyti brenda ditës, gjendet një tjetër trup i pajetë në Divjakë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një trup është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në brigjet e plazhit të Divjakës, pranë vendit të quajtur Kanali i Vaut. Kanë qenë pushuesit të cilet kanë pikasur trupin dhe kanë lajmëruar policinë. Nëe vendngjarje ka mbërritur edhe ambulanca e cila e ka transportuar drejt morgut të Spitalit të Lushnjes. Personi i pajetë është rreth të 60-ave dhe nuk është identifikuar ende.


Ky është trupi i dytë i pajetë që është gjetur gjatë ditës së sotme në qarkun e Fierit, pasi më herët në rrjedhjen e lumit Seman, dy peshkatarë gjetën trupin e dekompozuar i një të riu, i cili po ashtu ka mbetur i paidentifikuar. Trupi i të riut kishte kohë që qëndronte në ujë i dekompozuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.