• |
ide | kryesore

Lady Gaga konfirmon pjesëmarrjen e saj në vazhdimin e ‘Joker”

-Instant, Paparazzi, Slider

Lady Gaga ka konfirmuar së fundmi pjesëmarrjen në vazhdimin e ardhshëm të “Joker”.


Përmes rrjetit të saj social Instagram, Gaga publikoi një video të saj dhe Joaquin Phoenix dhe zbuloi se filmi është planifikuar të dalë më 4 tetor 2024.


Variety raportoi në fillim të kësaj vere se artisyjs  kishte qenë në bisedime për të luajtur Harley Quinn në një vazhdim muzikor.

Aktorja Margot Robbie ka luajtur më parë rolin në tre filma të DC – “Suicide Squad” i vitit 2016, “Birds of Prey” i vitit 2020 dhe “The Suicide Squad” i vitit 2021. “Joker” ishte një hit në arkë dhe i dha aktorit, Phoenix Oscar-in e tij të parë për rolinsi personazhi kryesor./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.