• |
ide | kryesore

Përplasi për vdekje 7-vjeçaren, Gjykata e Vlorës merr vendimin për Arjan Tasen

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për komisarin e policisë Arjan Tase, i cili përplasi me skaf 7-vjeçaren Jonada Avdia.


Ka qenë prokurorja Erida Lazaj, ajo që ka kërkuar ndryshimin e akuzës ndaj Tases, nga vrasje nga pakujdesia, që referoi AMP, në vrasje me dashje ne rrethana indirekte.


vijon…

3 Comments

  1. Denim maksimal per kete kriminel. Mori nje jete te pafajshme dhe prape bente si cub me baben e Jonades.Nqs je cub pse tu desh te merrje arme me vete edhe ne mes te detit, apo kishe frike nga hija e peshkaqenit? Duhet te kthehet denimi me vdekje.

  2. Pse ndryshoi akuzën prokuroria?!! Apo nën dritën e “fakteve të reja u pa e arsyeshme….” apo më mirë shteti pa zemërimin publik dhe e zuri frika e vendosi ta djegi shefin e saj vrasës ??!!

    Njerzit janë zgjuar tashmë o felliqesira të kuqe. Si tha Ed kokaina… Ketij populli nuk i ngrihet ?!! Q r.

  3. mbase me ata qe shkerdhehet,nuk i ngrihet.patronazhisteve e larove te tij.se ne demokrateve na ngrihet e te vij ta provoj.lulushit po qe nuk i ngrihet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.