• |
ide | kryesore

Mozzik kërkesë publike për Dua Lipën

-Instant, Paparazzi, Slider

Artistja me famë botërore, Dua Lipa ndodhet në Prishtinë pasi po merret me organizimin e festivalit “Sunny Hill”.
Reperi i njohur, Mozzik ka shfrytëzuar rastin për t`i bërë një kërkesë publike, Dua Lipës. Me anë të një postimi në InstaStory, Mozzik i ka kërkuar këngëtares shqiptare të vizitojë Prekazin.


“Dua jam shumë krenar me arritjet e tua, vazhdo para je më e mira. Këto ditë që jeni në Kosovë vizitoni Prekazin”, ka shkruar Mozzik shoqëruar me një foto nga Prekazi.


1 Comment

  1. Ka te drejte ky rrepisti. Cdo shqiptar duhet te vitizoje Prekazin. Dhe Dua jam i sigurte qe e ka vizitu privatisht por duhet ta vizitoje publikisht(te nxjerr foto te median e saj sociale). Ai babai parazit i saj duhet ta coje.. Nderkohe ky Moziku , para se te propozoje patriotizma per te tjeret, te beje minimumin per vete keto gjera: te heq ato fjalet arabe ne kenget e tij, dhe te mos ti kendoje shume mafias shqiptare sikur don me promovu me zor. gje qe shpesh te jep pershtypjen qe Moziku financohet edhe nga ndonje dore e fshehte, nga ajo dore qe tani po financon tik tokersat, per te influencu te rinjte shqiptar drejt dhunes, droges, vjedhjes dhe sidomos per ti percare ne baze krahinanore dhe fetare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.