• |
ide | kryesore

Plas sherri në plazhin e Vlorës, plagosen dy persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Në këto ditë të nxehta të gushtit trazirat nuk kanë munguar në bregdetin e jugut. Mësohet se së fundmi një grup pushuesish janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin. Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë konfliktit që shpërtheu ditën e sotme, në plazhin e quajtur “Vega” të Vlorës. Dyshohet se shkak i këtij sherri janë bërë dy të rinj që kanë ngacmuar dy gra. Këtë skenë e kanë parë bashkëshortët dhe familjarët të cilët kanë ndërhyrë dhe janë përballur me dy të rinjtë. Policia njofton se shtetasit A. B., 38 vjeç dhe K. A., 42 vjeç, janë konfliktuar fizikisht me tre persona të tjerë, ende të paidentifikuar.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në  konflikt.


17 Comments

    1. Lista anglezë ka po ashtu 10 emra konkret kriminelësh shqiptarë me veprimtari në Angli në fushën e drogës dhe pasurive të palujtëshme, njërit prej të cilit i kanë djegur dhe letrat angleze me këtë rast. Janë rreth i ngushtë i Sali Berishës dhe mbartës emri për pronat e tyre. I kishit në oborin e SHQUP më 8 Janar, i keni pronarë të rëndësishëm në Tiranë dhe elementë të botës kriminale. Lidhjet shkojnë tek i biri i Sali Berishës, tek lidhjet e tij me industrinë e zezë të lojrave të fatit, dhe botës kriminale që vërtitet rreth tij dhe familjes së tij.Zihen spiunet agjente te salihut per pse me pe shpellkare hesapi

    1. Te japi urgjentisht doreheqjen qeveria….mul noka te mare ne dore frenat e ministrise se brendshme e te na forcoje shtetin e komanduar nga qeveria me dy kryeministra like mutaj e saleh bisha e dy zv.kryeministra agim nesho diplomatin e bythes e ed paloqen thuthuqin.

  1. Nuk është se ky fenomen puro shqiptar është i ri.Ky muhabet ishte dhe në komunizëm.Skishte ditë të mos ndodhte sidomos kur ishte ditë e djelë.Por tani sigurisht është më e theksuar!!

  2. eh, keqardhje kur sheh dy-tre adoleshentë të hedhin fjalë ngacmuese tek gratë e botës. Duket që nuk janë të edukuar. Normale më pas që burrat ose familjaret e këtyre të fundit do të reagojnë për ngacmimin. Duhet parë fillimisht shkaku dhe asnjëherë pasoja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.