• |
ide | kryesore

Fluks udhëtarësh në Portin e Durrësit, rreth 6 mijë qytetarë kanë hyrë në vend vetëm sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Një numër i madh udhëtarësh është regjistruar ditën e sotme në Portin e Durrësit.


Mësohet se vetëm në hyrje janë regjistruar 5,913 pasagjerë, ndërsa sa i përket mjeteve, janë regjistruar 1,332 të tilla pa përfshirë kamionët.


Në këtë port kanë mbërritur deri tani katër tragete, tre nga Bari dhe një nga Ankona, ndërsa deri në mbrëmje pritet të mbërrijnë edhe dy të tjerë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.