• |
ide | kryesore

FOTO/ Berisha në mal, Meta në det, Rama mister

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edhe politikanët kanë zhveshur kostumet këtë fundjavë dhe kanë menduar të kalojnë disa momente në paqe.


Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka zgjedhur malin.


Ai ka publikuar një foto në mal, krahas së cilës shkruan: “Mirëmëngjesi miq, ju uroj një të diel të mbarë”.

Ndërsa, Ilir Meta, krahas fotos së publikuar në det, shkruan: “Mirëmëngjesi miq! Uroj një të diel të freskët dhe ripërtëritëse për të gjithë”.

Ndërsa kryeministri Edi Rama nuk dihet ku është. Të shtunën ai ndërroi foton cover të Facebook duke vënë pamjen e një deti shkëmbor, po pa etiketuar vendin. ©LAPSI.al

9 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.