• |
ide | kryesore

U kap në Kosovë, spiunia ruse ofronte marrëdhënie seksuale në këmbim të informacionit

-Instant, Lajme, Të fundit

Daria Aslamova, e përshkruar si spiune ruse e inteligjencës ushtarake të Rusisë, por që prezantohet si gazetare, të shtunën u ndalua duke tentuar për të hyrë në Kosovë.


Asaj me këtë rast iu publikua një fotografi me ish-presidentin e Republikës Serbe të Bosnjës, kriminelin e dënuar me burgim të përjetshëm, Radovan Karaxhiq.


Virussia, një faqe me seri dokumentarësh shkroi se ajo ka korruptuar të intervistuarit e saj me shërbime seksuale.

“Gazetarja ruse (lexo spiunja😉) Daria Aslamova korruptoi të intervistuarit e saj me shërbime seksuale. Sot në Kosovë, ajo tregoi se është thjesht një plakë e kohës së Putinit. Në këtë foto, së bashku me kriminelin serb Radovan Karaxhiq, ajo ishte një vajzë e re me shumë energji”, shkroi “Virussia”.

Në internet mund të gjenden fotografi ‘nudo’ të para disa vitesh të Daria Aslamovas. Ato thuhet se fillimisht i kishte publikuar vet ajo.


26 Comments

 1. Ky eshte testi i pare qe keto bejne para se te fitojne vendin e punes. Smund te jesh spiune serbe apo ruse pa e kalu kete test. Prandaj shume analiste ne Kosove dhe Shqiperi, bien kollaj ne gracken e tyre (sidomos ata qe skane pa femer me sy) dhe pastaj nepermjet shantazhimit behen peng te tyre,dhe dashje pa dashje do degjojme ato brockulla nga gojet(dhe mediat) e tyre

  1. Te qifshin prostitutat motrat ty.

   Ato pak prostiuta shqiptare , vetme ne Itali I ke dhe shumica jane Rome.

   Sllavet jane mbajt per kurva jet e mot.

   Pyet mamane tende.

   1. NSDAP Eshte ai spiuni serbo-rus,qe shan te gjithe shtetet qe kemi aleate, por nuk i shan si spiun rus, por qellimisht si gjoja shqiptar (per t’na prishur pune, per tna paraqitur si ksenofob. si anti amerikane, anti europian). Ben dhe percarje krahinore dhe fetare. Perdor terma si “kaur” kur i drejtohet njeres pale, dhe “turq”, kur i drejtohet pales tjeter. Prandaj ju kam thene prej kohesh shume komentuesve puro shqiptar, te pakten ne shqiptaret mos te kontribojme as padashje ne kete anti shqiptarizem,se boll po punojne keta spiunat dhe te shiturit. Mund te kesh nje pakenaqesi ndaj ndonje ambasadori, apo SOROS(qe ne fund te fundit nuk perfaqeson kend pervec se interesat e tij dhe planet e tij djallezore), por nuk eshte normale qe ne shqiptaret te shajme Ameriken,sic shahet ketu?(te behemi me ruset atehere?). Nejse , e drejta e cdo komentuesi te kete mendimin e vet,por vertete bejne dem pa dashje. Edhe ti vlla, sbesoj qe je naziskin qe mban kete emer,ler nje emer tjeter se boll emra ka. (thjesht sugjerim dashamires, qe mos te dukemi edhe naziskina tani)

  2. aleati strategjik i ka shkerdhy tere vendet e veta aleate

   po ta quash perdhunusin dashnor gjithcka rregullohet

   1. Jo mor lavir, me fal laver, doja ta diskretitoja edhe me shume. Po ti u bere xheloz se ta mori lavrovin, mor pede?

     1. Ik o laver leri patrozhanistat, po thuaj qe e paske pas kolege pune. Po te pakten t’ia kishe lyp o qyp, e mos te rrije vetem me pedet.Ta kishe provu dhe njehere nje femer ne jeten tende, do e kishe pas falas nga Lavrovi,pa qene nevoja t’paguje.Se ja pagesen po ia ben tani duke bere propagande ruse

 2. Duhet te jesh vertete i deshperuar te besh seks me kte.
  Kur ka qene e re duket simpatike, por tani duket si plake 60 vjecare.

  1. o AS po ka ndonje manjak fytyr shemtum, qe ne pamundesi per te kap femra te tjera, i shkon goja leng kur sheh dhe prostituta si kjo

 3. Per cdo baxhello sado e shemtuare qofte…
  Gjithmone del dhe gjendet nje kollovar qe t’ja shkundi tubat…..
  Njesoje si makinat rrangalle qe u del nje shofer rrangall.
  Tani kush mbron gonorrene mavi …
  Eshte me kurve se kjo kerma e ruskovit.
  Edhe me kurve se rameshurra me shoqet e saja te harem bordellos neobolshevike….

 4. bythqiret shpellare qenka zgjuar me nerva sot HIHIHIHIHIHI Po i ha meraku per nje kurve ruse si Saliun e ha meraku per Putinin

  1. O kurve burr,cili koment te dogji me shume se me duket te paska prek dhe ty qe po te djeg kaq shume. He kurve,se edhe kurvat kur qeshin jane me burrerore se ti

 5. Kete “gazetare” e mori ne mbrojtje Grenell, ndersa shpalljen e saj non grata e konsideroi “nje precedent te rrezikshem”.

  Madje shkoi deri atje sa duke iu drejtuar Ministrit Svelca tha qe pasketaj “cdo vend mund te shpalle kedo ne Kosove si non grata”.

  Kjo nuk eshte deklarata e tij e pare kunder qeverise se Kosoves, duke e sulmuar ashper Kurtin dhe qeverine e tij per akte serbo-ruse.

  Per ke punon tani Grenell dhe cila eshte detyra e tij e re ne Ballkan?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.