• |
ide | kryesore

Amber Heard akuzohet se rekrutonte vajza për festat me miliarderë

-Instant, Paparazzi, Slider

Amber Heard është akuzuar së fundmi se rekrutonte vajza  për të tërhequr njerëz në festat e saj private.


Autorja e ‘House in Habit”, Jessica Reed Kraus deklaroi se një vajzë e quajtur Gia i tregoi se Amber ftonte aktoret e tjera të reja (zakonisht homoseksualë) që luftonin për të punuar si shoqëruese dhe për të bërë paraqitje ose për të performuar në këto ngjarje ku merrnin pjesë Elon Musk dhe miqtë e tij të teknologjisë.


“Shumë vajza të reja , të cilat së bashku me Amber kryenin akte seksuale për burrat që i shikonin. Të gjithë e dinin se vajzat ishin atje për t’u punësuar. Për të argëtuar miliarderët.Ish-i i Amber Heard, Tasha Van Ree si dhe modelja Cara Delevingne morën pjesë gjithashtu në festë”, u shpreh burimi.

Gia i rrëfeu gjithashtu se ndjente se ishte në rrezik sa herë ishte pranë aktores. “E dija se nëse do të vazhdoja në këtë mënyrë me të, mund të mos zgjohesha.E dija se ndoshta jeta ime ishte në rrezik kur isha me të.”/Lapsi.al

Foto: Fansat janë të shokuar! Amber Heard rekrutonte vajza seksi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.