• |
ide | kryesore

Bie nga kati i tretë i hotelit, në gjendje të rëndë 10-vjeçari polak

-Instant, Lajme, Të fundit

Një fëmijë 10-vjeçar ka rënë mbrëmjen e djeshme nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli. 10-vjeçari polak ishte me pushime te Shkëmbi i Kavajës në Durrës. I mituri është dërguar për ndihmë të specializuar te Spitali i Traumës dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.


Ngjarja ka ndodhur dje, rreth orës 22:5o. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.