• |
ide | kryesore

“Edi Rama mbron veten, Çuçin e Kumbaron”, Berisha: Mbështetje të plotë protestës së fuqishme

-Instant, Lajme, Të fundit

Ish kryeministri, Sali Berisha ka shprehur edhe njëherë mbështetjen e tij të plotë për protestën që pritet të mbahet ditën e sotme nga qytetarët para ministrisë së Brendshme pas vrasjes së 7-vjeçares nga polici Arjan Tase. Përmes një postimi në “Facebook”, Berisha shkruan se kryeministri Rama mbron veten dhe se po refuzon kërkesat e qytetarëve të cilët kërkuan dorëheqjen e ministres së Turizmit, Mirela Kumbaro, ministrit të Mbrojtjes Bledi Çuçi si dhe Drejtorit të Policisë, Gledis Nano.


Postimi i plotë:


Drejtesi per Jonaden. Edi Rama arrogant mbron veten, Çuçin e familjes dhe Kumbaron, refuzon kerkesat e qytetarëve.
Sot qytetarët në protestë të fuqishme në orën 19:30 për largimin e Çuçit, Kumbaros dhe Nanos. Mbështetje të plotë protestës dhe kërkesave të qytetarëve. sb

25 Comments

  1. beni, Evi, Gezim, loni, Greg, agim, Fad, Vera, Feri, Andi, Jana, Pjetri, Danjeli, Tana, Blerim, Geri, Tani, Rei, Alba, Baci, Kvi, Sokoli, Liluan thotë:

   Jemi patronazhiste dhe po dhjesim gjak se do na lene pa buke. Mos na vini re cfare shkruajme

  2. PO PSE O KARI I PARTISE ÇA HUMBET TI NGA KJO? APO TI FLET ME GJUHEN E PARTISE ,SHEH ME SYRIN E PARTISE DHE MENDON SI ROBOT

 1. Jemi ngop nga idjotsirat e pfundme tuat o sali …lere familjen e shkret t vajtoj n qetsin e vet jo tshohi qe ti non grata i mbarum te perfitosh nga kjo fatkeqsi

 2. Se kuptoj si jan kaq te pashpirt kto nongrata qe duan te kthejn dhe nje situat si kjo ne politike, ti vij zor

 3. Do i fusesh hundet ti or gjysh , lere popullin te qete te protestoje pa u perfshire ju qe futeni per interesat tuaja

 4. po ti si ke fytyr te dalesh neper protesta mer vrases se e harrove ate te 21 janarit mer legen ata 4 persona te pafajshem

 5. do na dali ky ne cdo gje sa pall plak eshte del e na flet per protesta ky qe vetem gjera te mira ska bere per kete vend vetem ka vjedh

 6. Shpresoj qe nje fatkeqsi e tille tu ndodhe edhe komentuesve qe mundohen ta kalojne si dicka normale. vdekje te dhimbshme me gjithe shpirt. pidhrobsha.

 7. SKANDALI/ Si e financonte LSI-në vëllai i Monika Kryemadhit përmes parave që merrte nga kompania e kolaudimit SGS me bekimin e Ilir Metës,agjentet spine salih metaj

 8. Sa vjet ju duheshin per ta gjykuar,kush ju ndaloi?
  Beni gam gam,jeni pergjegjes qe nuk keni vepruar nese skandali eshte i vertete,por jo ne kte menyre,si hijenat,kur ju ngrihet ju,leshoni ndonje “bombe”, dhe kujtoni se lani gjithe bemat tuaja.
  Harrojeni se ka efekt,ne çdo rast jeni ju fajtore,per veprimet qe beni dhe mosveprimet tuaja!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.