• |
ide | kryesore

Ilda Bejleri bëhet nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, shkruan Panorama Plus.


Gjithashtu, Panorama Plus bën me dije se prezantuesja ka vendosur që ta quajë beben e saj të porsalindur Siena.


Në maj të këtij viti, burime ekskluzive për “iconstyle.al” zbuluan se moderatorja Ilda Bejleri po bëhej nënë për herë të parë.

Vetë moderatorja është munduar ta mbajë sa më të fshehtë këtë lajm në fillimet e pritjes së ëmbël.

Ilda nuk ka preferuar asnjëherë të flasë për jetën private dhe megjithëse prej dy vitesh kishte pranuar që ishte e dashuruar, por nuk na tregoi asnjëherë cili është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën.

Profili i tij mbetet i panjohur për publikun.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.