• |
ide | kryesore

Ishte dënuar me burg për mashtrim, arrestohet gruaja në Elbasan

-Instant, Lajme

Policia ka arrestuar shtetasen me iniciale M.Z e cila ishte e dënuar me burg nga gjykata e Elbasanit për veprën penale të “mashtrimit”. Gruaja u kap dhe u ndalua nga specialistët për hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar. Sipas njoftimit të policisë, shtetasja M.Z është ndaluar nga forcat policore pas lëshimit të urdhrit nga gjykata dhe ekzekutimit të vendimit të saj.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.