• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian zyrtarisht single

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloé Kardashian i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj misterioz, i cili thuhet se është një investitor i kapitalit privat.


“Khloé dhe investitori i kapitalit privat u ndanë,” tha një burim për Us Weekly. “Ata u ndanë disa javë më parë, gjërat thjesht morën fund mes tyre.”


Kardashian dhe burri misterioz u prezantuan në një darkë pak muaj më parë nga motra e Khloe, Kim Kardashian dhe ata u pëlqyen menjëherë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.