• |
ide | kryesore

Rrahu gruan, arrestohet 31-vjeçari në Lezhë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 31-vjeçar nga Lezha është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtuar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij.


Policia bën me dije se  u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit M. P., 31 vjeç, banues në Ishull Shëngjin, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, të cilës iu lëshua urdhri i menjëhershëm i mbrojtjes.


Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.


1 Comment

  1. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist Kindle Edition
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.