• |
ide | kryesore

Zbulohet gjendja shëndetësore e aktores pas aksidentit me makinë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja, Anne Heche është jashtë rrezikut për jetën pas aksidentit me makinë që e la të djegur rëndë të premten.


Një përfaqësues i aktores i tha People në një deklaratë të shtunën, “Anne aktualisht është në gjendje të qëndrueshme.“Familja dhe miqtë e saj kërkojnë mendimet dhe lutjet tuaja dhe të respektoni privatësinë e saj gjatë kësaj kohe të vështirë.”

Përditësimi i fundit vjen një ditë pasi aktorja e “Six Days Seven Nights” përplasi Mini Cooper-in e saj blu në disa ndërtesa përpara se të merrte flakë.

Sipas TMZ, kalimtarët u përpoqën ta ndihmonin të dilte nga automjeti pasi u përplas në një garazh parkimi. Megjithatë, ajo dyshohet se u largua përpara se të përplasej në një shtëpi tjetër ku makina e saj u “përfshi” nga flakët.

Supozohet se Heche ishte nën efektin e alkoolit, pasi një shishe me kapak të kuq u gjend në makinë. Megjithatë, Departamenti i Policisë së Los Anxhelosit nuk e ka konfirmuar këtë detaj.

Aktorja, e cila pati një romancë me Ellen DeGeneres në vitet ’90, ka qenë shumë e hapur për betejën e saj të mëparshme me abuzimin me substancat.

“Kam pirë. kam pirë duhan. Kam marrë drogë. Kam bërë seks me njerëz. Bëra gjithçka që munda për të hequr turpin nga jeta ime”, rrëfeu Anne për ABC News në 2001, duke shtuar se përdorte alkool dhe drogë për të përballuar abuzimin seksual nga babai i saj./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *