• |
ide | kryesore

1 ton drogë e kapur në det, reagon Berisha: U dërgua nga shoqata e ministrit të familjes Çuçi

-Instant, Lajme, Të fundit

Ish kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me sasinë e drogës të kapur ditën e djeshme në gjirin e Arushës, ku policia italiane në bashkëpunim me atë shqiptare sekustruan 1 ton kanabis menjëherë pasi trafikantët bënë shkëmbimin.


Berisha shkruan se tashmë preferoheshin jahtet më të vogla për trafik droge më të sigurtë.


Reagimi i plotë:

1 ton drogë kapet në Itali, e dërguar nga shoqata e velistit të qeverisë, ministrit të familjes Çuçi.
Tani preferohen jahtet me vela për trafiqe të sigurta. sb

15 Comments

 1. Alqi me babain, çfarë ka bërë më shumë se Monika me vëllain? Si financonte partinë vëllai i Kryemadhit përmes SGS me bekimin e Metës,ska pushime dhe thyerje rekordesh ne not nga agjenti spiun serb salih berisha metaj,aty ne shqup do ngordhesh si Qen rrugesh

  1. po merr ndonje lek te pakten, mos e bej propaganden e partise gratis. Riqelbja ka vjedhur cdo gje ndaj nuk i mungojne leket. Jo per gje por do kete vite qe do te te heqin edhe pensionin , keta te tjeret, se je edhe pa kontribute.

  2. 1 ton kanabis, eshte sa nje pike uji ne oqean, ne Shqiperi mberijne rreth 3 kontinier frigoriferik = 60 tone cdo dite, banane kokaine, vetem nga Banana King, ne pronesi te Edvin/Olsi Kristaq Rama, e c’pastaj ne jemi shpallur Republike Sorosiane, ku krimi, droga, trafiku, vrasja, vjedhja, korrupsioni mbrohen me ligj, KAQ!

 2. Çuçkë xhaçkë zuskë delinkë e përdhunuar etj etj putanica të harembordellos bolshevike.
  Duhej një Pinochet në 1990.
  Por nuk u gjënd asgjëkundi.
  Prandaje tallin torrlën dobiçët e bllokut dhe sigurimit me delet e nderkyera të kurvistanit.
  Beeeeee.
  Hajde vota me 50€.
  Bagëti të shqepura.

  1. Doli te leshoj pordhen e radhes,
   Zombi.
   Dhe militantet u kenaqen me aromen e kendeshme. Pastruan mushkrit dhe ju kthjellua truri.
   Tani me shume se kurr duket kaq qart fitorja.
   Do fitojm do fitojm. Me ty zombi sali.

 3. shko mer dordolec vucidoli se ti je personazh komik. Genjeshtrat dhe poshtersite e tua i njofin mire shqiptaret prandaj te quajne dhe rrot kari

 4. po te hapen dosjet o spiun i sigurimit dhe agjent i UDB …kete shif ti po leri karlliqet e tua se nuk i beson njeri o kurve vucidoli

 5. 1 ton kanabis, eshte sa nje pike uji ne oqean, ne Shqiperi mberijne rreth 3 kontinier frigoriferik = 60 tone cdo dite, banane kokaine, vetem nga Banana King, ne pronesi te Edvin/Olsi Kristaq Rama, e c’pastaj ne jemi shpallur Republike Sorosiane, ku krimi, droga, trafiku, vrasja, vjedhja, korrupsioni mbrohen me ligj, KAQ!

 6. “Opozita s’është komisariat protestash”/ Manjani kundër Berishës e Metës: S’dilet në rrugë për çdo gjë, Rama rrëzohet me ide. Urgjent kandidatët…!O lapsi pse e hoqdt lajmin per incerenatoret nga revista monitor,dolet bllof

 7. Drejtori i FBI emerohet nga presidenti per 10 vjet. Ky drejtor, Christopher Wray, eshte emerim i Trump.

  Avokati i pergjitheshem, Garland, ish- gjykates federal, ish- emerim i Obamës per gjykaten supreme, njihet si njeri shume i matur.

  Perveç kesaj, per te bastisur nje shtepi, duhet urdheri i gjykates. FBI duhet te shkoje ne gjykate dhe te provoje qe bastisja eshte e nevojeshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.