• |
ide | kryesore

Aksident në Elbasan, plagoset shoferi dhe tre fëmijët e tij të mitur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, ku shtetasi D.Z., 40 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë rruga.


Si pasojë janë dëmtuar ai dhe tre fëmijët e tij të mitur, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.


Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 09.08.2022, rreth orës 16:30, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji , shtetasi D.Z., 40 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë ka dalë rruga , ështê dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe 3 fëmijet e tij të mitur, të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.