• |
ide | kryesore

Fotot/ Del në shitje vila e “Basic Instinct”, ku ka jetuar edhe Sharon Stone

Stil

Ka dalë në shitje vila ku janë xhiruar disa skena të “Basic Instinct” dhe ku ka jetuar protagonistja e këtij filmi, aktorja Sharon Stone.


Banesa është në shitje për 39 milionë dollarë. Filmi “Basic Instinct” është një nga filmat më të famshëm të viteve ’90. Ai pati një sukses të madh dhe bëri që aktores Sharon Stone t’i hapeshin dyert për projekte të mëdha në Hollivud.


FOTOT: Del në shitje vila përrallore e “Basic Instinct”,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.