• |
ide | kryesore

llda Bejleri zbulon portretin e vajzës së porsalindur

-Instant, F1, Paparazzi

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, Ilda ka publikuar fotografinë e parë të së bijës si dhe ka zbuluar emrin e saj.


“Nga dashuria me dashuri. Siena jonë është këtu”, shkruan ajo në postim.

Aludimet se moderatorja ishte në pritje të ëmbël nisën në maj të këtij viti.Lajmi më pas u konfirmua kur një mikesha e saj postoi një foto me të ku dukej barku i rrumbullakosur. /Lapsi.al

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.