• |
ide | kryesore

Pamje të rënda në Vlorë/ Shoferi lidh qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pamje të rënda dhe njëkohësisht të trishta vijnë nga Vlora, ku një person ka lidhur qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë. Ngjarja e rëndë është regjistruar rrugës së Vlorës, teksa shihet nga pamjet e ABC, se mjeti me targa VL 7183 C e tërheqë zvarrë dhe qeni shfaqet duke u përpëlitur. Kjo nuk është hera e parë që ndodh një ngjarje e tillë. Në raste të përsëritura autoritet, kanë reaguar duke arrestuar autorët, por në këtë rast ende nuk ka pasur një veprim të tillë.6 Comments

      1. po mire ti nga qeni kuptove qe autoktonet jane kurva muti. E ku e di ti si eshte puna, apo ja mbyte kot, si puna e ortodhoksit te gjate qe shkon ne qishe dhe pastaj shkerdhehet me erdoganin…, hajde shajme shqipetaret. Shko ne shtepi se motres nuk po i mjafton..

  1. Sa mire do t’ishte qe ne vend te qenit me kater kembe,te ishte Edvin Ramqeni me dy kembe!!!
    Dhe per VK-ne e ores 16:56:”Po ti or shkerdhate cfare rrace je…!?
    Ah…Po!Kena edhe Bullkar shume.
    BullKAR i Fierit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.