• |
ide | kryesore

Zhduken dy persona në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy persona nga Tirana kanë humbur prej ditësh kontaktet me familjet e tyre duke ngritur në këmbë policinë. Blutë bëjnë me dije se familjarët e tyre janë paraqitur në komisariat dhe kanë denoncuar humbjen e tyre duke kërkuar vënien në lëvizje të policisë për t’i gjetur.


Policia ka filluar kërkimin e të humburve, si dhe kanë njoftuar patrullat që të tregohen vigjilente pasi mund t’i ndeshin ato në rrugë.4 Comments

 1. autoktonet kuq e zi kurva qe ose vrasin njani tjetrin ose bejne sehir si keta karat qe do te shkruajne kunder meje

 2. @ TI TE DHJEFSHA…
  Ç’lidhje ka kombi këtu
  Ti ciles kombësie i perket
  Se Skam degju ndonjë njeri të shaje veten e vet.
  Ti do jesh ndonjë minoritar i dhjere çapacul
  dhjak i janulles.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.