• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Kardhiq-Sarandë, makina del nga rruga

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në rrugën Kardhiq–Sarandë, ku një automjet ka dalë nga rruga në një prej kthesave. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por paraprakisht mendohet se shkak ka qenë bllokimi i timonit si pasoje e nxehjes së mjetit.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.