• |
ide | kryesore

Selena Gomez nxit aludimet se është e lidhur me producentin e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Selena Gomez po përfliet së fundmi për një romancë dashurie me producentin, Andrea Iervolino.


Aludimet nisën pasi dyshja u fotografua të mërkurën në jaht në Positano të Italisë.Ata u panë të afërt me njëri tjetrin teksa ishin duke pirë me disa miq në jaht.


 

Iervolino, i cili më parë ishte parë me Gomez në korrik 2019, është i njohur për prodhimin e filmave “Waiting for the Barbarians” dhe “The Humbling”. Ai gjithashtu bashkëprodhoi “In Dubious Battle”, në të cilin performoii këngëtarja “Lose You to Love Me”.

Lajmi për një romancë vjen vetëm disa javë pasi gjyshja e saj e pyeti për jetën e saj private në një video që ajo shpërndau në TikTok.

Në klip, Gomez ishte duke lyer buzët kur gjyshja i tha: “Pra, cfarë ndodhi me atë djalin?” Më pas, Gomez u duk se e pushtoi paniku përpara se të përgjigjej: “Uh do të tregoj për pak “.

Selena më  parë ka qenë e lidhur me Justin Bieber, i cili tani është i martuar me Hailey Bieber, për shtatë vjet deri në ndarjen e tyre përfundimtare në 2018.Ajo gjithashtu u takua me The Weeknd, por ata u ndanë në tetor 2017 pas 10 muajsh së bashku.

 

Selena Gomez gets flirty with Italian producer Andrea Iervolino

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.