• |
ide | kryesore

Shawn Mendes një histori e harruar, Camila konfirmon romancën e re

-Instant, Paparazzi, Slider

Camila Cabello po i jep dashurisë një shans!
Këngëtarja 25-vjeçare ka konfirmuar romancën e saj me CEO-n 30-vjeçar të “Lox Club”, Austin Kevitch. Pas disa javësh thashetheme për lidhjen e tyre, dyshja u fotografuan së bashku për herë të parë në qershor.
Çifti u fotografua duke shëtitur nëpër Los Angeles dhe dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Megjithatë dyshja ende nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre në rrjetet sociale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.