• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Fushë-Krujë, plagoset një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur paraditen e sotme në Fushë-Krujë. Sipas raportimeve të para, ka pasur të shtëna me armë zjarri në fshatin Zgërdhesh të Krujës.


Personi i qëlluar ka marrë plagë në bark dhe është dërguar në spitalin e Traumës.


Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.