• |
ide | kryesore

Elbasan/ 25-vjeçarja shkon në spital bashkë me motrën: Më përdhunuan

-Instant, Lajme, Të fundit

Një vajzë 25 vjeç dyshohet se është përdhunuar në qytetin e Elbasanit në orët e vona të natës. 25-vjeçarja bashkë me motrën e saj janë paraqitur në urgjencën e spitalit të Elbasanit për të kërkuar asistencë mjekësore. Kanë qenë mjekët ata që kanë sinjalizuar policinë për rastin. Menjëherë policia e Elbasanit është vënë në lëvizje dhe i ka marrë kallëzimin 25-vjeçares. E reja në dëshminë e saj ka treguar se ndodhej buzë rruge në aksin Elbasan-Librazhd në një lokal. Ajo pretendon se pranë lokalit është përdhunuar nga një person i paidentifikuar.


Policia po punon për identifikimin e personit.2 Comments

    1. O moterqir, te shkerdhefsha kurvat serve dhe greke qe jane qire me dynjane dhe te kane lindur ty.

      Keto jane gjera qe ndodhin ne shumice ne gjithe boten dhe ne kete rast nuk e dime a eshte edhe e vertete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.