• |
ide | kryesore

Himarë, sherr mes dy personave për një dhomë pushimi

-Instant, Arkiva, Lajme

Një tjetër ngjarje është shënuar në Livadhe në Himarë, ku raportohet se dy persona janë konfliktuar dhe i kanë shkaktuar dëme njëri tjetrit. Sipas policisë S. H., 54 vjeç, banues në Tiranë është konfliktuar për motive të dobëta, për një dhomë pushimi, me shtetasin M. K., 74 vjeç, banues në Livadh, Himarë.


Njoftimi:


Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë u referuan materialet në Prokurori, për vlerësim, pasi shtetasi S. H., 54 vjeç, banues në Tiranë është konfliktuar për motive të dobëta, për një dhomë pushimi, me shtetasin M. K., 74 vjeç, banues në Livadh, Himarë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.