• |
ide | kryesore

Kamioni përplaset me një “BMW” në Fier, plagoset një 27-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 27-vjeçar është plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Portëz të Fierit.


Mësohet se rreth orës 12:45, N. Y., duke drejtuar një kamion është përplasur me automjetin tip “BMW” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.


Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po mer mjekim në spital shtetasi I. M.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.