• |
ide | kryesore

Miku i Rita Ora-s konfirmon martesën e saj me Taika Waititi

-Instant, Paparazzi, Slider

Miku i ngushtë dhe parukieri i Rita Ora-s, James Brown, konfirmoi të mërkurën se ajo është martuar me Taika Waititi.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, stilisti i flokëve ndau një foto me këngëtaren ku shkruante: ‘Urime zonja Waititi Ora’.


Të hënën në mbrëmje u raportua se Rita u martua me regjisoren Taika, në një ceremoni intime në Londër dhe tashmë ka ndryshuar mbiemrin.

Çifti u fejua dy muaj më parë dhe tani burimet pohojnë se ata po planifikojnë një festë të madhe për të festuar martesën e tyre sekrete me miqtë dhe familjen.

Një burim i tha The Sun: “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë. Të afërmit dhe më të dashurit e tyre mund ta shohin se sa të dashuruar janë .

“Pavarësisht se është në qendër të vëmendjes, Rita është e vendosur ta mbajë lidhjen sa më private dhe nuk donte të bënte një këngë  për dasmën.

Ajo tashmë është kthyer në studio duke punuar për albumin e saj të tretë, me  Ava Max dhe shkrimtarin e Noah Cyrus, Rollo./Lapsi.al

Congratulations! Rita Ora's close friend hairstylist James Brown confirmed on Wednesday that she has married Taika Waititi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.