• |
ide | kryesore

Pas ndarjes nga Shakira, futbollisti në një romancë të re dashurie

Paparazzi, Slider

Gerard Piqué thuhet se është në një romancë dashurie me një studente PR 23-vjeçare, dy muaj pas ndarjes së tij me  Shakira.


Sipas, The Sun, ai ka krijuar një romancë me Clara Chia Marti, të cilën thuhet se e ka takuar ndërsa ajo ishte duke punuar në kompaninë e tij të prodhimit Kosmos.


Ndërsa ndarja e tij nga Shakira u zbulua vetëm në qershor, botimi raporton se Gerard dhe Clara – i cili është 12 vjet më i ri – janë takuar me njëri-tjetrin ‘për muaj të tërë’.

Një burim i tha gazetës: ‘Gerard dhe Clara janë takuar me njëri-tjetrin për muaj të tërë. Ajo është një studente që punon për të dhe për zyrën e tij, duke organizuar evente.

“Ata kanë heshtur për marrëdhënien e tyre, por të gjithë ata rreth tyre e dinë se çfarë po ndodh”.

Burimi shtoi: “Njerëzit e kanë ndihmuar atë të mbajë në heshtje romancën dhe kanë fshirë llogaritë e mediave sociale të Clara-s në mënyrë që njerëzit të mos  gjejnë fotot e saj. ”

Gerard dhe Shakira konfirmuan fundin e lidhjes së tyre 11-vjeçare në qershor.

Dyshja – të cilët janë prindër të djemve Milan, nëntë vjeç dhe Sasha, shtatë – lëshuan një deklaratë të përbashkët në të cilën thanë: “Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi.

“Kërkojmë privatësi në këtë moment për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë maksimal. Faleminderit paraprakisht për mirëkuptimin dhe respektin.’/Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.