• |
ide | kryesore

Zhduket një vajzë 31-vjeçare në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një vajzë 31-vjeçare është zhdukur në Durrës. Policia njofton se ka qenë nëna e 31-vjeçares e cila ka denoncuar zhdukjen e së bijës.


Sipas saj, vajza para një muaji është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Policia e Durrësit ka nisur një hetim për gjetjen e vajzës.


Njoftimi:

Në Komisariatin e Policisë Durrës kallëzon shtetasja Sh. K., banuese në Katund i Ri, Durrës, se para një muaji është larguar nga banesa vajza e saj, shtetasja M. K., 31 vjeç, dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


2 Comments

  1. O nena duhet te kishe alarmu opinionin publik menjehere qe diten e pare,apo nga mentaliteti? Nqs per kete arsye,po cfaj ka vajza nqs nje trafikant kanibal e rremben? Duhet patjeter denim me vdekje per trafikantet,vrasesit dhe spiunet,Ndryshe ky lloj tranzicioni po zgjat pa fund.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.