• |
ide | kryesore

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Cërrik

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Cërrik në fshatin Jagodinë.


Dy makina janë përplasur dhe njëra prej tyre është kthyer përmbys në rrugë.


Fatmirësisht, nuk raportohet për të plagosur.

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar rrethanat e aksidentit.


1 Comment

  1. O “gazetar”.
    Ne rrugen Cerrik – Elbasan, jo “ne aksin Cerrik – Elbasan”.
    Aksit ne shqip i thone bosht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.