• |
ide | kryesore

Përmbysja e trajlerit me grurë në autostradën Tiranë-Durrës, reagon policia

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka dalë me një komunikatë zyrtare për aksidentin e ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku një trajler i ngarkuar me grurë është përmbysur, duke derdhur të gjithë ngarkesën në rrugë.


“Më datë 12.08.2022, rreth orës 14:05, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi A. A., duke drejtuar mjetin (kamion të ngarkuar me grurë), dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.


Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

5 Comments

 1. Njoftimin e japin me mire ato kalimtar rastesor qe xhirojne aty dhe i publikojne ne Internet.

  Nejse mua njoftimi apo hetimi i policise (leqe nuk heton policia por hetuesia), as nuk me kercet fare as ta degjoj e as ta besoj, por do isha interesuar si do mblidhej gruri dhe si do pastrohej per tu konsumuar? Apo do shkoje ushqim per pula?

  Me vjen keq per grurin e derdhur,

  1. Berisha ja treguar se për pushtetin e tij, për interesat korruptive të familjes së tij, është vrasës i pashpirt. Vrau në 2 prill 1991, vrau në Gërdec, vrau në 21 janar, vrau atdhetarë të shquar si Remzi Hoxhën, prokurorin Xhevat Hana, Dritan Priftin, Trebickën, Olldashin e dhjetëra të tjerë. Për rrjedhojë nuk ka sesi të “kursej” Ilir Metën”Shpellkaret e salihut e shkelin buken me makinat e tyre,rrace e qelbur

 2. Normalisht duhet te shkoj per pula, sepse eshte kontaminuar, por duke dit si funksionojne gjerat ne Shqiperi kam frike se do e hane njerezit.

 3. Sali Berisha, sot aleati kryesor politik i Ilir Metës, ka deklaruar në gusht të vitit 2001 se Meta do ta mbyllë jetën e tij prapa hekurave.

  “Për PD, Ilir Meta është njeriu që përfaqëson klanin më të rrezikshëm të trafiqeve në Shqipëri, të trafikut të drogës, të trafikut të fëmijëve dhe të trafikut të vajzave të mitura. Në historinë e vendit, ky mbetet njeriu që me bandat e tij, ngjiti Shqipërinë në krye të listës së vendeve të planetit, të trafiqeve të skllavërisë së seksit, të fëmijëve të drogës dhe armëve.Shpellkaret e salihut kalojne mbi grure me makina,rrace e qelbur

 4. Edhe ti shpellkar je por je dhe koke kar. Prandaj ky vend o eshte shitur ose do behet koloni hale qenef.
  Me mire, qe mos ti cani karin dynjase me miell hua.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.