• |
ide | kryesore

E rëndë/ Gjendet e vdekur gruaja pranë “Don Boskos”

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e ‘Don Bosko’-s, pranë shkollës “Qazim Turdiu”. Nga dëshmitarët nga vendngjarja mësohet se një grua e paidentifikuar është hedhur nga kati i tretë i një pallati dhe ka ndërruar jetë.


Nuk dihen ende detaje në lidhje me ngjarjen. Ndërkaq policia ka mbërritur dhe ka rrethuar zonën.


1 Comment

  1. Sa keq..ngushëllime familjarëve. Sidoqoftë këto lajme ku dikush vetëvritet prej depresionit nuk duhen bërë publike pasi ka njerëz të tjerë të cilët e dëgjojnë këtë lajm dhe në kushte të ngjashme psikologjike e kryejnë vetëvrasjen!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.