• |
ide | kryesore

Rrëzohet pema pranë terminalit në Korçë, dëmtohen dy makina

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy makina janë dëmtuar pasi një pemë është rrëzuar pranë terminalit të Korçës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, si pasojë edhe e motit të keq. Në të njëjtën zonë kanë ndodhur dhe raste të tjera, pasi pemët janë tharë e kalbur dhe herë pas herë kanë rënë duke rrezikuar dhe jetën e njerëzve.


Dëmet materiale janë të shumta, por pa të lënduar.


2 Comments

  1. E sinkronizuar dhe me fjalorin e dhunshëm të Ilir Metës, me kërcënimet për thyerje në mes dhe plumb ballit, që ai përmend përditë si i forti i lagjes, e gjithë tipologjia e opozitës Berisha- Meta ngjan me një grup njerëzish të frustruar nga pafuqia e tyre, që ëndërrojnë të përmbysin kundërshtarët me dhunë, por që këtë gjë duhet ta bëjë dikush tjetër në emër të tyre.Cfare lajmi,qeveria ta paguaj tani

  2. Gazetari Artur Zheji është përballur me një suprizë të pakëndshme në qytetin bregdetar të Sarandës.

    Qesen e mbeturinave që e kishte lënë te dera e pallatit e ka gjetur mbi automjetin e tij.

    Për shkak se nuk i ka dërguar në vendin e duhur, në koshat që janë caktuar nga pushteti vendor, mbeturinat kanë përfunduar mbi “Range Rover”-in e tij, ashtu siç shihet në foton e mëposhtme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.