• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Kuçovë, plagoset një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Kuçovë. Mësohet se i plagosuri është një 45-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” të Kuçovës, ndërkohë që personi është gjetur në mes të rrugës.


Ndërkohë, ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe identiteti i të plagosurit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.