• |
ide | kryesore

Tiranë/ Makina bie në lumin e Lanës, shoferi ia mbath nga vendngjarja,

-Instant, Lajme, Të fundit

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet se duke drejtuar mjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij. Për pasojë mjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin e Lanës. Ngjarja është shënuar në afërsi të zonës së Brrylit. Pas aksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja. Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.
4 Comments

  1. Fryma diktatoriale e ka bere qytetarin te kete frike dhe kur aksidentohet dhe sjell vetem deme materiale. Iken merr dhene edhe pse po te qendronte nuk do i ndodhte ndonje gje me shume. Tani qe u largua do i konsiderohet largim nga vendi i aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *