• |
ide | kryesore

U gjet i plagosur rëndë në Kuçovë, personi kishte precedentë të mëparshëm penal

-Instant, Lajme, Të fundit

Personi që ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Kuçovë është Admir Bejo. Bejo rezulton që të jetë person me precedentë të mëparshëm penal. Së bashku me të vëllanë e tij, disa vite më parë ai ka lënë të plagosur me 8 plumba vëllezërit Ardian dhe Saimir Kundja. Bejo u gjet i shtrirë në rrugë, ndërkohë që rrethanat e plagosjes nuk dihen ende.


Ai është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Beratit dhe ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.