• |
ide | kryesore

U përplas nga makina, ndërron jetë 52-vjeçari në Fier

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 52-vjeçar nga fshati Metaj i Fierit ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një automjet, i drejtuar nga një 36-vjeçar.


“Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, njoftoi policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.